تبلیغات
JAVOONBIA2 - کشف خود ارضایی همسر
JAVOONBIA2
مسائل جوانان قبل از ازدواج و بعد از ازدواج


کشف خود ارضایی همسر





 

 با سلام و خسته نباشید . آقا سید من یه سوال دارم که بی مقدمه می پرسم.

آیا بعد ازدواج می شه فهمید که همسرت قبلا خودارضایی داشته یا نه؟ (چه مرد چه زن) .   چطور می شه فهمید ؟؟؟؟؟؟


منتظر جوابتون هستم . ممنون . خدا حافظ .


 


پاسخ:


با سلام به شما دوست عزیز وتبریک عید نوروز


با معاینه توسط پزشک و نیز توجه به برخی از نشانه ها می توان فهمید . خود ارضایی علائمی دارد . در صورتی که همه این نشانه ها در کنار هم بررسی شود می توان احتمال خودارضایی داد ولی این لزوما بدین معنا نیست که هر کس این علائم را داشته باشد خود ارضایی داشته است.


مثلا یکی از این علائم انزال زود رس است . اما با وجود انزال زود رس نمی توان صددر صد اثبات کرد وی خود ارضایی داشته است . چون ممکن است این مشکل منشا روانی یا ... داشته باشد نه خود ارضایی و علاوه بر این افرادی هم هستند که خود ارضایی دارند ولی انزال زودرس ندارند.


پس هیچ نشانه ای در این مورد صد در صد نیست . بنا براین بهترین کار این است که شما اگر احتمال خود ارضایی دادید ، هرگز نباید آن را مطرح کنید بلکه باید زمینه های ترک آن را برای همسرتان فراهم آورید .


فهمیدن این موضوع باعث بروز مشکلاتی در زندگی می شود. اگر هم خودتان خود ارضایی دارید و نگرانید که در آینده همسرتان متوجه شود ، از همین الان آن را به طور کلی ترک کنید . چون نشانه های خود ارضایی با ترک آن به مرور از بین می رود. مدت لازم برای از بین رفتن نشانه ها نیز بستگی به شدت و تعداد خودارضایی های شما دارد . هر چه بیشتر بوده باشد زمان بیشتری هم برای بازگشت به وضع مناسب می طلبد. ترک کنید و نگران آینده خود نباشید. اگر بتوانید زودتر هم زمینه ازدواج را برای خودتان فراهم کنید ، کمک خوبی برایتان خواهد بود.


خرید اینترنتی - برای خرید کلیک کنید.






برچسب ها: خود ارضایی همسر،
نوشته شده در تاریخ 9 اسفند 88 توسط ARSHIA PESARAK