تبلیغات
JAVOONBIA2 - انزال زودرس و خودارضایی
JAVOONBIA2
مسائل جوانان قبل از ازدواج و بعد از ازدواج


انزال زودرس و خودارضایی

(کاربر بدون نام در کامنت همین وبلاگ):


سلام


اول ایکاش جایی گذاشته بودید تا دیگران بتونند راحت سوالاتشون رو از شما بپرسند


مشکل من اینه که مدت زیادی به خودارضایی عادت کرده بودم اما الان ترک کردم


ولی احساس میکنم که خیلی حساس شدم و ممکنه برای ازدواج دچار مشکل شوم  و خیلی زود ارضا شوم


اگر ممکن است بفرمایید که چگونه بعد از ترک این عادت زشت میشود از عوارض آن نیز جلوگیری کنم؟


 


 


پاسخ :


با سلام به شما دوست عزیزبنده به شما دوست خوبم تبریک می گویم . بسیار تصمیم بزرگی گرفته اید . خیلی خوب کردید که ترک کردید . احتمالا شما پیش از ترک ،‌ در خودارضایی خیلی زیاده روی کرده اید و به همین دلیل است که به زود انزالی دچار شده اید .


شما دوست عزیزم برای این که دوباره به گناه سابق برنگردید لازم است از کلیه مسائلی که موجب تحریک شما می شود،‌ پرهیز کنید . حتی اگر مطالعه این وبلاگ چنین اثری بر شما دارد از مطالعه آن دوری کنید . بنا بر این الان که مجرد هستید و هنوز ازدواج نکرده اید ، به دنبال راه های درمان زود انزالی نباشید . هر وقت ازدواج کردید می توانید این راهکارها را مطالعه و بررسی کنید. بنده 13 راهکار در این زمینه می توانم ارائه بدهم تا مشکل برطرف شود ولی الان وقت آن نرسیده . بعد از این که ازدواج کردید ایمیل بزنید در خدمت شما هستم .


فعلا آنچه مهم است این است که بدانید خیالتان کاملا راحت باشد . روش های متعددی برای حل مشکل شما وجود دارد و هیچ جای نگرانی نیست . اگر شما همچنان به تصمیم خود جامه عمل بپوشانید و دیگر خود ارضایی خود را تکرار نکنید ،‌ بخشی از ضعف شما در کنترل جنسی خودتان برطرف می شود . البته این چیزی در حدود ده درصد درمان را شامل می شود. در حال حاضر روی این موضوع تمرکز کنید و خود ارضایی را به طور کامل کنار بگذارید . راه حل های بعدی را در ایمیلی که بعدا (موقع ازدواج) برایم خواهید فرستاد به شما خواهم گفت.


دوست خوبم ،‌ به طور کلی برای انزال زود رس درمان های مختلفی وجود دارد که با درنظر گرفتن آنها مشکل برطرف می شود. برخی از این درمان ها دارویی است ، برخی فیزیکی و برخی دیگری روحی روانی. آن هایی که تازه ازدواج کرده اند ، در اوایل ازدواج استرس هایی وجود دارد که موجب زود انزالی آنان می شود و به مرور و خود به خود برطرف می شود. اما اگر در زودانزالی ناشی از خودارضایی ، مساله متفاوت می شود و باید به راه حل هایی که ارائه می شود ، عمل کنید. راه حل های زیادی گفته اند اما برخی از آنها موثر نیست و برخی دیگر نیز عوارض زیادی دارند که اصلا توصیه نمی شوند . این راه حل ها ویژه متاهلین است که در جای خود ذکر خواهد شد .


با آرزوی توفیق بیشتر برای شما .

خرید اینترنتی - برای خرید کلیک کنید.

نوشته شده در تاریخ 9 اسفند 88 توسط ARSHIA PESARAK