تبلیغات
JAVOONBIA2 - خواب و خودارضایی
JAVOONBIA2
مسائل جوانان قبل از ازدواج و بعد از ازدواج


خواب و خودارضایی

سلام


من به محض اینکه تنها میشم خود ارضایی می کنم

یا شب قبل از خواب که بقیه خواب هستن این کار رو می کنم اگه میشه راهنمایی کنید.

پاسخ: با سلام به شما دوست عزیز

1. دوست عزیزم همون طور که توی پاسخ های قبلی هم گفتم ،‌ تا خسته نشدی و واقعا خوابت نگرفته به رختخواب نرو . هر وقت هم که می خوای
بخوابی دستات رو از پتو بیرون بذار . می تونی خودت رو عادت بدی که اونا رو
بالای سرت حلقه کنی.
2. دوست عزیزم سعی کن تنهاییهات رو با بودن در کنار یه دوست پر کنی. اما هر انسانی لحظاتی رو داره که تنها می شه و گاهی از تنهایی ناگزیره . اما تا جایی که ممکنه باید برای کارای قبلیت که در تنهاییت انجام می دادی یه جایگزین مناسب با همون کار داشته باشی .

3. یکی از عواملی که باعث می شه توی تنهایی دچار خودارضایی بشی اینه که برای تنهاییهات برنامه ریزی نداری. مثلا وقتی که بیکار یا تنها می شی میای کامپیوتر رو روشن می کنی ،‌کانکت می شی و شروع می کنی به وبگردی و حالا هر چی پیش اومد خوش اومد . این روش روش درستی نیست . شما باید همیشه روی میز کامپیوترت یه کاغذ داشته باشی و قبل از این که بخواهی پاور کامپیوترت رو روشن کنی ، بنشینی و با خودکار کارهایی رو که الان باید انجام بدی رو لیست کنی . مثلا تایپ فلان مقاله و دیدن اخبار فلان سایت و ... . بعد هم تمام برنامه های داخل کاغذ رو مو به مو اجرا کنی و بیش از اون یک دقیقه هم وقتت رو حروم نکنی. نود و هشت درصد اونایی که دچار خودارضایی هستند کارهایشان را الله بختکی انجام می دن . شما این طور نباش تا نجات پیدا کنی.
4-اراده راز موفقیت شماست!

5. کتاب قورباغه را بخور از برایان تریسی را بخر ،‌ با دقت بخونش و به دستورات داخل کتاب عمل کن.
امیدوارم موفق باشید .


خرید اینترنتی - برای خرید کلیک کنید.

برچسب ها: خواب و خودارضایی،
نوشته شده در تاریخ 10 اسفند 88 توسط ARSHIA PESARAK