تبلیغات
JAVOONBIA2 - آثار منفی روحی و جنسی خودارضایی
JAVOONBIA2
مسائل جوانان قبل از ازدواج و بعد از ازدواج
افرادی که زود تحریک می‌شوند و برای ارضای خود به سوی این عمل می‌روند باید بدانند که خود ارضایی تحریک پذیری را به میزان زیادی افزایش میدهد از این رو تنها با این کار عطش خود را زیادتر می کنید.

ادامه مطلب را مشاهده فرمایید...

فردی که به خود ارضایی اعتیاد دارد مطمئناً در زندگی زناشویی خود و در رابطه جنسی با شریک خود دچار مشکل جدی خواهد شد.این فرد از رابطه جنسی حقیقی به ارگاسم نخواهد رسید و نخواهد توانست خود و شریک جنسی خود را ارضاء کند و از لذت کافی بهره مند شود.
اینگونه افراد معمولاً انسانهای سردی خواهند شد.از تاثیرات روحی اعتیاد به خودارضایی می‌توان بی حوصلگی،عدم تمرکز،لاغری،ناتوانی جسمی و سردردهای میگرنی را نام برد.اعتیاد به خودارضایی آسیب های زیادی از نظر جسمی و جنسی به فرد وارد می‌سازد و در خانم‌ها می‌تواند باعث شود تا عمل تخمک گذاری و لقاح به درستی انجام نشود و یا اینکه فرزند آن‌ها ناقص به دنیا خواهد آمد.
علایم منفی خود ارضایی از سنین جوانی آغاز می شود.پرخاشگری و خواب آلودگی نیز از دیگر علایم استمنا می باشند.استمنا باعث بهم ریختگی وضعیت فکری و هوشیاری انسان می‌شود و بینایی را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.
در مردان خارج شدن بیش از حد اسپرم باعث می‌شود تا در عمل لقاح قدرت باردار کردن اسپرم کاهش یابد و احتمال عقیم شدن فرد افزایش می یابد.در برخی مواقع نیز به دلیل فشار زیاد رگ‌های روی آلت دچار آسیب شده و اختلالاتی را در اندام جنسی ایجاد میکنند.
پوکی استخوان در میانسالی برای خانم‌ها و آقایانی که در دوران جوانی اعتیاد به خود ارضایی داشته‌اند امر بعیدی نیست.تاثیر مستقیم خود ارضایی بر غدد هیپوتالاموس مغز آسیب جدی به همراه دارد.نوشته شده در تاریخ 24 شهریور 90 توسط ARSHIA PESARAK