تبلیغات
JAVOONBIA2 - روش حمام رفتن برای کسانی که به خودارضایی دچارند
JAVOONBIA2
مسائل جوانان قبل از ازدواج و بعد از ازدواج

روش حمام رفتن برای کسانی که به خودارضایی دچارند

روش حمام رفتن :

آمادگی قبل از استحمام : قبل از این که به حمام بروید ، وسایل لازم را فراهم کنید . شورتی نسبتا بلند و پاچه دار که محرک نیز نباشد ، تهیه کنید . قبل از شروع حمام و بعد از در آوردن لباس ها همیشه این شورت را بپوشید . هرگز داخل حمام کاملا برهنه نباشید و اندام جنسی شما نمایان نباشد.

زمان استحمام :

 سریع حمام کنید . حمامتان طول نکشد . برای این منظور می توانید زمان گرفته و تلاش کنید تا رکورد کمترین حضور خود در حمام را به دست آورید . حمام جای نشستن و فکر کردن نیست . حمام محل حضور شیاطین است و از در و دیوار آن وسوسه می بارد . پس تنها باید به میزان ضروری آن اکتفا کرد. از صحبت ، حرف و حدیث ها و طعنه های دیگران نسبت به سریع بودن استحمام خودتان هرگز دلگیر نشوید . شما مشکلی دارید که دیگران از آن خبر ندارند. پس هر چه سریعتر حمامتان را تمام کنید ، بهتر است . شاید لازم باشد برای این کار برخی از مراحل استحمام خود (لیف زدن ، کیسه کشیدن ، سنگ پا زدن و ... ) را حذف کنید. از این که بگویند فلانی خودش را گربه شور کرده است ، ناراحت نشوید. لبخند بزنید و به وظیفه خودتان عمل کنید. البته به نظافت اهمیت دهید . زود به زود به حمام بروید اما سریع و تند . حد اکثر 5 دقیقه زمان خوبی است . برای موفقیت در این کار برای شستن تک تک اعضای بدنتان زمان بگیرید ثانیه ها را بشمارید . سعی کنید هر بار نسبت به مرتبه قبلی زمان متری را صرف کنید . برای شمارش ثانیه ها از عدد هزار شروع کنید . گفتن 1001، 1002، 1003 و ... هر کدام یک ثانیه طول می کشد و بدین ترتیب زمان واقعی تری را محاسبه خواهید کرد.

شستشوی لباس در حمام :

 لباس های خود را در حمام نشویید ، ولو خیلی هم کم باشد. در صورتی که برایتان امکان لازم فراهم نیست و برای شستشوی لباس مجبورید از حمام استفاده کنید، در زمانی که برای استحمام به حمام می روید این کار را نکنید . بلکه وقت خاصی را در روزهای هفته به این کار اختصاص دهید . سپس در این اوقات خاص در حالی که در حمام را کاملا باز گذاشته اید و لباس به تن دارید به شستشو بپردازید . یک توصیه مهم بهداشتی این است که هنگام شستشوی لباس حتما روی یک صندلی کوچک بنشینید . سر پا نشستن آن هم به مدتی طولانی موجب بیرون زدن ماهچیه های راست روده و به مرور سبب ابتلا به بواسیر می شود. هنگام شستن لباس ، پوشیده باشید . حتی پیراهن خود را هم در نیاورید . حد اکثر می تواندی آستین و پاچه های شلوار خود را برای این که خیس نشود بالا بزنید.


وسایل داخل حمام :

آینه : در حمام آینه قدی یا متحرک به طوری که بتوانید اندام جنسی خود را در آن برانداز کنید ، وجود نداشته باشد. دیدن زیبایی اندام جنسی ، فکر و خیال شما را به سوی خیال پردازی های سکسی و نیز تحریک و برافروخته شدن هیجان جنسی سوق می دهد. اگر چنین آینه ای وجود دارد ، قبل از آن که لباستان را در آورید و استحمام را شروع کنید، آن را از حمام خارج نمایید.

وان :

 اگر در حمام شما وان وجود دارد ، از آن استفاده نکنید. شما وقت زیادی برای نشستن در وان حمام و لذت بردن از گرمای آب ندارید(دمای آب مناسب برای تحریک نشدن اندام جنسی، آب سرد است نه گرم). استفاده طولانی مدت از وان و ... برای متاهلان و آن هم با حضور همسر است. علاوه بر این نفوذ آب آلوده وان به واژن ، سبب عفونت می شود. پس مراقب باشید.


خرید اینترنتی - برای خرید کلیک کنید.

برچسب ها: روش حمام رفتن برای کسانی که به خودارضایی دچارند،
نوشته شده در تاریخ 9 اسفند 88 توسط ARSHIA PESARAK